Wizytacja Ks. Biskupa – Plan

Wizytacja Kanoniczna par. Św. Barbary w Chrostkowie w dn. 07.10.2016.
PARAFIALNY ODPUST KU CZCI MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ
J. E.  KS BISKUP ROMAN MARCINKOWSKI

1.  Godz.  900 – Msza św. dla starszych i chorych z udziałem Rodziców kapłanów oraz sióstr zakonnych (Kościół Parafialny). Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Błogosławieństwo Ks. Biskupa.
– Po Mszy św przejazd na cmentarz parafialny – Modlitwa za zmarłych kapłanów i parafian.

2. Godz. 1130 – Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej z udziałem nauczycieli emerytów i pracowników Oświaty oraz władz Powiatu i Gminy – Zespół Szkół w Chrostkowie.

3. Godz. 1500 – Spotkanie z Przedstawicielami Grup parafialnych i złożenie sprawozdania z działalności grup parafialnych i kółek Żywego Różańca.

4. Godz. 1700 – Uroczysta Msza Św. Ingresowa połączona z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania oraz poświęceniem odnowionego ołtarza bocznego p. w. Jezusa Miłosiernego.