Boże Narodzenie 2017r.

1. Życzenia Księdza Biskupa Piotra Libery…

Kochani diecezjanie,
W pełen wiary, nadziei i miłości czas Bożego Narodzenia pragnę złożyć wam z serca płynące życzenia świąteczne. Modlę się za was i za Wasze Rodziny. Niech Nowonarodzony błogosławi wam każdego dnia o obdarza tym, co waz nr i potrzebne w życiu codziennym. Życzę także, aby Nowy Rok 2018  przyniósł same pomyślne dni, poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że Boża Miłość towarzyszy wszystkim tym, którzy pokładają w niej ufność. Oby był to rok pełen dobrych chwil i życzliwych ludzi wokół. Z darem modlitwy i pasterskim błogosławieństwem.
-Biskup Piotr

2. Dołączam się do życzeń ks. Biskupa i z okazji świat Bożego Narodzenia Parafianom i Gościom życzę aby Tajemnica Narodzenia Syna Bożego, która jest wołaniem Boga o miłość między ludźmi, o zrozumienie, wybaczenie i zgodę, o pokój i przyjaźń w Chrystusie przemieni nasze serca. Niech Boże Dziecię będzie źródłem wszelkich darów, niech błogosławi i opromienia swa łaską wszelkie Dni Nowego Roku. Niech Nowonarodzony pogłębi świętość naszych rodzin, parafii i całego Kościoła.

3. Dzisiaj Msze św. o godz. 10 i 12 tej. W drugi dzień Świąt Msze św. o godz. 8, 10, 12-tej. Tego dnia ofiary przeznaczymy na Seminarium Duchowne w Płocku. Taca z Bożego Narodzenia jest przeznaczona na cele gospodarcze parafii.

4. Dziękuję wszystkim za obecność na Pasterce. W przyszłą niedzielę zakończenie Starego Roku. Zapraszam na Mszę św. dziękczynną za mijający rok o godz. 1200. W Nowy Rok Msze św. o godz. 10. i 12- stej.

5. W czwartek rozpocznę wizytę duszpasterską w naszych domach. Jest to czas wspólnej modlitwy wszystkich domowników, poświęcenia naszych domów. Niech poświęcona woda, którą dostarczy Pan Kościelny, Pismo św., Pasyjka i kropidło przypomni nam obecność Chrystusa pośród nas. Proszę aby dzieci i młodzież zostawiły na czas kolędy zeszyty od Religii.

W czwartek (28. GRUDNIA) rozpocznę kolędę od Adamowa od p. Sobocińskich,
W piątek (29. GRUDNIA) druga część Adamowa od p. Twardowskich.
W sobotę (30. GRUDNIA) – Ksawery.
Pojazdy proszę na godz. 845. Ofiary składane przy okazji kolędy będą przeznaczone na położenie nowej kostki brukowej wokół Kościoła. Planujemy również w nowym roku ponownie zakonserwować i pokryć farbą dachy na kaplicy pogrzebowej oraz dzwonnicy i Plebanii oraz jeśli wystarczy środków wymienić dach na budynku gospodarczym zastępując eternit na blachę. Za ewentualne zrozumienie, ofiarność i życzliwość z góry składam moje podziękowanie.