OGŁOSZENIA

                                

                                          

                                                 

                                XXV NIEDZIELA ZWYKŁA-23.09.2018R.

1. Dziś po Mszy Św. O godz.12:00 spotkanie z kandydatami do Sakramentu Bierzmowania. W tym tygodniu próby przed Bierzmowaniem w poniedziałek i wtorek o godz. 15:30.

2.Trwają prace w Pracowni Witraży w Rypinie nad witrażami do naszego Kościoła, które zostaną poświęcone w odpust Parafialny  Matki Bożej Różańcowej 7 października.

3. Wraz z miesiącem październikiem zmieniają się godziny odprawiania Mszy Św. w dni powszednie. Będą one odprawiane po Różańcu.

4. W tym tygodniu przypada w czwartek wspomnienie Św. Wincentego A Paulo, w piątek Św. Wacława w sobotę Św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała.

5. W tym tygodniu trwały prace przy odnowieniu elewacji na Kaplicy Cmentarnej oraz przy malowaniu bocznych okien naszego Kościoła. Bóg Zapłać za pomoc p. Kościelnemu i p. Rykaczewskiemu.

6. Dziękuję za ofiary na cele gospodarcze. Jak już ogłaszałem zakupimy olej opałowy na zimę do Kościoła.

7. Zamówiłem w drukarni kalendarz parafialny na rok 2019 z najważniejszymi datami i wydarzeniami z naszej parafii, ubogacony w fotografie z naszego Kościoła.

8. Ofiary na cele gospodarcze złożyli: p. Krystyna Wiesław Wiśniewscy z Janiszewa oraz p. Nierychlewscy z Ksawer. Bóg zapłać.

9. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego”. Intencje Mszalne.