OGŁOSZENIA

                                

                  11 NIEDZIELA ZWYKŁA- 17 CZERWCA 2018 R.

 

1. W następną niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. W tym dniu Msze Św. w porządku niedzielnym.

2. W piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszam Dyrekcję, Nauczycieli dzieci młodzież i Rodziców na Mszę Św dziękczynną za miniony rok szkolny o godz. 8:00. Spowiedź dzieci i młodzieży na zakończenie roku w piątek przed Mszami wieczornymi.

3. Dziękuję za ofiary na cele gospodarcze:  Adamowi Matyjasikowi z N. Chrostkowa. Bóg zapłać za anonimowe ofiary. Zakończyliśmy remont budynku gospodarczego. Dziękuje p. Kazimierzowi Kowalczykowi oraz p. Andrzejowi Kazaneckiemu za wykonaną prace oraz za pomoc przy pracy p. Sebastianowi Rogalskiemu. Aktualnie trwają prace przy remoncie ogrodzenia wokół Kościoła. Dziękuje p. Grzegorzowi i Annie Witkowskim z Majdan za przekazanie na remont ogrodzenia cegły. Bóg Zapłać. W sierpniu ruszą prace przy renowacji sufitu w Kościele. Na prace te otrzymaliśmy dotację ze Starostwa Powiatowego w wysokości 18 tys zł. Za tydzień w niedziele zbierzemy ofiary na cele gospodarcze.

W naszym kościele zostaną zamontowane witraże w 6 oknach. Wykonawcą jest Firma” Bednarscy „ z Rypina. Dziękuje dobrowolnym ofiarodawcom za ufundowanie witraży. Przewidywany koszt to ok 30 tyś zł. Chciałbym aby poświęcił je Ks. Biskup na Odpust Matki Bożej Różańcowej  7 października.

4. Od przyszłej niedzieli będę przebywał na urlopie. W tym czasie  będzie mnie zastępował ks. Krzysztof Stawicki nowo wyświęcony kapłan naszej Diecezji. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać każdego dnia przed i po Mszy Św. wieczornej. W pilnych sprawach proszę dzwonić na nr podany na drzwiach kancelarii.

5. Zachęcam do nabycia „Gościa Niedzielnego” oraz „ Małego Gościa”

6. Intencje Mszalne.

Dziś po Mszy Św. O godz. 12:00 spotkanie egzaminacyjne dla kandydatów do Bierzmowania.