OGŁOSZENIA


                                   

             

                        

WIELKANOC – 21 KWIETNIA 2019R.

  1. ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE KS.BISKUPA.
  2. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Msze Św. w porządku niedzielnym. Ofiary które składać będziemy na tacę, będą przeznaczonena Wyższe Seminarium Duchowne w Płocku.
  3. Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy czynnie włączyli się w przygotowanie i przeżywanie Triduum Paschalnego : Jakubowi Wiśniewskiemu wraz z orkiestrą, panu kościelnemu za świąteczny wystrój kościoła oraz dekorację,asyście procesyjnej,ministrantom, lektorom, młodzieży, dzieciom i wszystkim, którzy adorowali Pana Jezusa oraz uczestnikom liturgii. Dziękuję Asyście procesyjnej wraz z dziećmi sypiącymi kwiatkami i wszystkim za udział w Procesji rezurekcyjnej. Szczególne podziękowania kieruje do druhów strażaków z jednostek straży pożarnej z terenu naszej parafii za wystawienie drużyn strażackich do czuwania przy Grobie pańskim.
  4. Przyszła niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego .
  5. Z racji na oktawę Wielkanocy w piątek nie ma postu.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE. Niech Zmartwychwstały Pan rozjaśni naszą ciemność i obudzi w nas pragnienie szukania Go. Niech zaprowadzi nas do pustego  Grobu, byśmy zobaczyli, że to On jest Tym który może odsunąć każdy kamień w naszym życiu.

      RADUJMY SIĘ – JEZUS ŻYJE I JEST Z NAMI.

W związek małżeński maja zamiar wstąpić: Górecki Paweł kaw,zam. Rusinowo par Rypin oraz Brodowska Kinga panna zam .Adamowo. Zapowiedź pierwsza. Przeracki Dawid kaw,zam Adamowo oraz Mikołajczyk Weronika pana zam St. Kobrzyniec par. Rogowo. Zapowiedź pierwsza. Ciechacki Błażej kaw, zam. Stekilnek par Czernikowo oraz Kalinowska Daria Małgorzata zam.  Makówiec par tut. Zapowiedź pierwsza.