OGŁOSZENIA

                                

                                       

                                             

                      XV NIEDZIELA ZWYKŁA-15 LIPCA 2018R.

 

1. W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel. W  sobotę w Oborach odbył się zjazd Rodziny karmelitańskiej z całego Kraju. Zachęcam do praktykowania i noszenia Szkaplerza Karmelitańskiego Matki Bożej.

2. Niebawem przybędą do nas Pielgrzymi z Ziemi Lubawskiej oraz z Diecezji Elbląskiej. Zwracam się z prośbą do Parafian dobrej woli o pomoc w przyjęciu Pielgrzymów oraz w przygotowaniu posiłku.

 Zachęcam jak co roku do zapisywania się na duchowa Pielgrzymkę z Płocka na Jasną Górę oraz do osobistego udziału w takiej Pielgrzymce w dniach  6-14 sierpnia. Dla duchowych Pielgrzymów przygotowano okolicznościowe Przewodniki.

3. W przyszłą niedzielę zbierzemy ofiary na cele gospodarcze. Wzorem ubiegłego roku  przeznaczymy je na zakup żywności dla pielgrzymów z Ziemi Lubawskiej oraz Diecezji Elbląskiej ( razem ok. 1 tyś pielgrzymów).

4. W związek małżeński maja zamiar wstąpić: Dariusz Kalinowski kawaler, zam. Makówiec oraz Monika Lewandowska, panna zam. w Toruniu . Zapowiedź druga. Arentowicz Piotr kawaler zam Rusinowo par. Rypin oraz Kowalska Sylwia panna zam Makówiec par tut. Zapowiedź pierwsza. Majewski Łukasz kawaler zam Głogowo oraz Pietrowska Agnieszka panna zam Lubianki par tut. Zapowiedź pierwsza.

5. Zachęcam do nabycia” Gościa Niedzielnego”

6. Intencje Mszalne.