Ogłoszenia duszpasterskie 01.11.2020 r.

  1. W poniedziałek, 2 listopada, WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH.
  2. Proponuję, mimo zakończenia miesiąca października, o kontynuowanie modlitwy różańcowej przez kolejny tydzień jako naszej mobilizacji modlitewnej w tym trudnym dla naszej Ojczyzny i świata czasie. Różaniec odmawiać będziemy codziennie po Mszach Świętych wieczornych.
  3. W naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 65 osób.
  4. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem. W miarę możliwości proszę o zabieranie śmieci do domów.
  5. Dziękuję Parafianom za posprzątanie Kościoła oraz wystój na uroczystość Wszystkich Świętych.
  6. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Chrostkowa Nowego.
  7. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz