Ogłoszenia duszpasterskie 06.12.2020 r.

  1. We wtorek, 8 grudnia, UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY.
  2. Spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia planuję na trzeci tydzień Adwentu. Dokładny harmonogram ogłoszę w przyszłym tygodniu.
  3. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  4. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem. W miarę możliwości proszę o zabieranie śmieci do domów.
  5. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu proszę mieszkańców miejscowości Majdany.
  6. Przypominam, że nadal są do nabycia Kalendarze Rolników oraz Świece Bożonarodzeniowe.
  7. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…