Ogłoszenia duszpasterskie 07.03.2021 r.

  1. Porządek Rekolekcji Wielkopostnych: w piątek i w sobotę Msze Święte o godzinie 9:00, 10:30, 12:00 z nauką ogólną. Msze Święte o godzinie 17:00 z nauką dla dzieci. W piątek Droga Krzyżowa o godzinie 16:00. W niedzielę Msze Święte o zwykłej porze. Spowiedź rekolekcyjna w piątek i w sobotę przed Mszami Św.
  2. Zachęcam do bardziej świadomego przeżycia okresu Wielkiego Postu, chociażby przez uczestnictwo w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, jak również realizacji osobistych postanowień i wyrzeczeń.
  3. W przyszłym tygodniu, w piątek po Mszach Świętych, proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła mieszkańców miejscowości Majdany.
  4. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  5. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…