Ogłoszenia duszpasterskie 08.11.2020 r.

  1. W poniedziałek, 9 listopada, ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA BAZYLIKI LATERAŃSKIEJ, w środę, 11  listopada, NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI.
  2. 11 listopada zapraszam na Mszę Świętą za Ojczyznę przedstawicieli władzy lokalnej, Wójta Gminy wraz z przedstawicielami Rady Gminy i Sołtysów przedstawicieli Ochotniczych Straży Pożarnych wraz z pocztami sztandarowymi oraz przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich.
  3. W naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób.
  4. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem. W miarę możliwości proszę o zabieranie śmieci do domów.
  5. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Janiszewa.
  6. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz