Ogłoszenia duszpasterskie 13.12.2020 r.

  1. Spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia odbędzie się we wtorek, środę, czwartek i piątek od  godziny 15:30. We wtorek zapraszam mieszkańców miejscowości: Adamowo, Gołuchowo, Lubianki i Nowa Wieś. W środę: Chrostkowo, Chrostkowo Nowe, Ksawery, Majdany. W czwartek: Janiszewo, Wildno, Lubówiec. W piątek: Makówiec. Ze względu na rygor sanitarny proszę o skorzystanie z Sakramentu Pokuty i Pojednania w wyznaczonych dniach.
  2. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  3. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem. W miarę możliwości proszę o zabieranie śmieci do domów.
  4. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu proszę mieszkańców miejscowości Makówiec.
  5. Przypominam, że nadal są do nabycia Kalendarze Rolników oraz Świece Bożonarodzeniowe.
  6. W związku ze zbliżającym się okresem wizyt duszpasterskich otrzymaliśmy informacje od Księdza Biskupa Piotra Libery o możliwych formach ich przeprowadzenia. Na podstawie wytycznych proszę Was Drodzy Parafianie o indywidualną decyzję każdej rodziny o przyjęciu mnie na wizytę duszpasterską lub nie. Bardzo proszę radnych parafialnych i sołtysów o dostarczenie oświadczeń o przyjęciu księdza na wizytę oraz sporządzenie list zadeklarowanych rodzin z wszystkich miejscowości. Odwiedziny odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego.
  7. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…