Ogłoszenia duszpasterskie – 15.11.2020 r.

  1. W przyszłą niedzielę, 22. listopada, UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA.
  2. W naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób.
  3. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem. W miarę możliwości proszę o zabieranie śmieci do domów.
  4. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu proszę mieszkańców Ksawer.
  5. Przypominam, że nadal są do nabycia Kalendarze Rolników.
  6. 9 listopada odszedł do Pana ks. Kanonik Romuald Rudziński, wieloletni Proboszcz naszej parafii. Uroczystości pogrzebowe ks. Kanonika odbyły się 13. listopada w Płocku. W tym samym czasie miała miejsce Msza żałobna w naszym kościele. Dziękując Bogu za dar posługi duszpasterskiej w naszej parafii ks. Kanonika Romualda Rudzińskiego polecamy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie…
  7. W ubiegłym tygodniu odeszli do Wieczności Krzysztof Szczepański, pochodzący z Makówca, Jerzy Markowski z Nowej Wsi oraz Jadwiga Sobecka z Makówca. Wieczny Odpoczynek racz Im dać Panie…
  8. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz