Ogłoszenia duszpasterskie – 20.12.2020 r.

  1. W tym roku ze względu na pandemię na Święta Bożego Narodzenia będą odprawione dwie Pasterki. Jedna o godzinie 22:00, druga o 24:00.
  2. Kolędę rozpoczniemy od 29 grudnia. Szczegóły kolędy podam w przyszłą niedzielę.
  3. Dziękuję bardzo Radnym Parafialnym oraz Sołtysom za zebranie oświadczeń od poszczególnych rodzin odnośnie wizyty duszpasterskiej. Bóg zapłać za Wasz trud.
  4. Serdecznie dziękuję za ofiarę złożoną na kościół jednej Rodzinie z Janiszewa, jednej Rodzinie z Chrostkowa oraz jednej Rodzinie z Makówca. Bóg zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na cele gospodarcze.
  6. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  7. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem. W miarę możliwości proszę o zabieranie śmieci do domów.
  8. Przypominam, że nadal są do nabycia Kalendarze Rolników oraz Świece Bożonarodzeniowe.
  9. W tym tygodniu odbył się pogrzeb Ś.P. Mieczysława Kępczyńskiego z Ksawer oraz pogrzeb Ś.P. Jadwigi Grażyny Trokowskiej z Wildna. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu. Wieczny Odpoczynek raz Im dać Panie…
  10. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…