Ogłoszenia duszpasterskie – 22.11.2020 r.

  1. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  2. Przypominam i zachęcam do segregowania śmieci na cmentarzu. Plastiki proszę wrzucać do dużych kontenerów, szkło do tzw. dzwonów i zużyte kwiaty i rośliny naturalne składać luzem. W miarę możliwości proszę o zabieranie śmieci do domów.
  3. W przyszłym tygodniu taca gospodarcza przeznaczona będzie na wywóz śmieci z cmentarza.
  4. O posprzątanie kościoła w przyszłym tygodniu proszę mieszkańców miejscowości Lubianki.
  5. Przypominam, że nadal są do nabycia Kalendarze Rolników.
  6. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności Ś.P. Janusz Łydziński z Janiszewa. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny Odpoczynek racz Mu dać Panie…
  7. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…