Ogłoszenia duszpasterskie 25.07.2021

  1. Zapisujemy chętnych na trzydniową wycieczkę  do Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Nałęczowa która ma się odbyć w dniach 17-19 sierpnia b.r. Zapisy w zakrystii bądź kancelarii parafialnej. Koszt wycieczki 500 zł. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów we własnym zakresie. Zapisy trwają od dnia dzisiejszego do następnej niedzieli czyli 1-go sierpnia. Szczegóły wycieczki na stronie internetowej parafii oraz               w gablocie ogłoszeniowej. 
  2. W przyszłym tygodniu proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła mieszkańców Janiszewa.
  3. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  4. W tym tygodniu odszedł do wieczności Ś.P. Eugeniusz Malanowski. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu.  
  5. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam zdrowia, pokoju i błogosławionego tygodnia
  6. Intencje mszalne.
  7. Plan wycieczki.

Możesz również polubić…