Ogłoszenia duszpasterskie 27.09.2020 r.

  1. We wtorek, 29.09.2020 r. ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH ARCHANIOŁÓW MICHAŁA, GABRIELA I RAFAŁA.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godziny 9:00.
  3. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii będziemy przeżywać Uroczystość Odpustową Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Msza Święta Odpustowa i Sakrament Bierzmowania o godzinie 12:00.
  4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Świętopietrze, zostanie przekazana na cele Stolicy Apostolskiej.
  5. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc październik szczególnie poświęcony modlitwie różańcowej. Zachęcam dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie po Mszach Świętych.
  6. Z dniem 1 października Msze Święte wieczorne odbywać się będą godzinę prędzej, tj. 16:30, 17:00.
  7. W przyszłym tygodniu proszę o posprzątanie Kościoła mieszkańców Makówca.
  8. Gminne Biuro Spisowe w Urzędzie Gminy zachęca do wzięcia udziału w Spisie Rolnym, który trwa do 30 listopada 2020 r. Wyniki spisu będą wykorzystywane do celów statystycznych przez Główny Urząd Statystyczny oraz przez Komisję Europejską do ustalenia wysokości dotacji. W godzinach pracy urzędu pracownicy Biura Spisowego chętnie udzielą pomocy w wypełnianiu ankiety. Wszelkie informacje dostępne są na ulotkach rozpowszechnianych na terenie gminy lub stronie internetowej widniejącej na plakacie znajdującym się w gablocie parafialnej.
  9. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz