Ogłoszenia duszpasterskie – 28.02.2021 r.

  1. W czwartek, 4 marca, ŚWIĘTO ŚW. KAZIMIERZA, KRÓLEWICZA.
  2. Rekolekcje Wielkopostne są zaplanowane w naszej Parafii na 12, 13 i 14 marca. Szczegóły tych Rekolekcji podam w następną niedzielę.
  3. Zachęcam do bardziej świadomego przeżycia okresu Wielkiego Postu, chociażby przez uczestnictwo w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali, jak również realizacji osobistych postanowień i wyrzeczeń.
  4. W przyszłym tygodniu, w piątek po Mszach Świętych, proszę o pomoc w posprzątaniu kościoła mieszkańców miejscowości Lubówiec.
  5. Przypominam, że w naszym kościele zgodnie z restrykcjami w związku z Covid-19 może przebywać 31 osób. Proszę o stosowanie się do zaleceń sanepidu w związku z pandemią: dezynfekcja, dystans społeczny, maseczka.
  6. Wszystkim Parafianom, którzy w nadchodzącym tygodniu obchodzą imieniny bądź urodziny życzę wszelkich Łask Bożych, a wszystkim Wam Błogosławionego tygodnia.

Możesz również polubić…