OGŁOSZENIA- II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 8 MARCA 2020R.

1. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii rekolekcje Wielkopostne, które zakończą się we wtorek 17 marca. Będzie to okazja do wysłuchania nauk pokutno- pasyjnych oraz skorzystania z sakramentu spowiedzi. Już dziś wszystkich parafian, dzieci i młodzież szkolną Z Chrostkowa i Nowej Wsi zapraszam. Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie Parafialnej i drzwiach Kościoła oraz na stronie internetowej. W niedziele Msze święte w stałym porządku. W poniedziałek i wtorek Msze św o godz 9.00 dla wszystkich , o godz. 11.30 dla dzieci i po południu o godz 17.00 z nauka ogólną. Chorych i starszych zapraszamy we wtorek(16 marca) na msze św. połączoną z sakramentem namaszczenia Chorych. Chorych i starszych odwiedzę w piątek 3 kwietnia.
Spowiedź rekolekcyjna w poniedziałek i wtorek przed Mszami świętymi.

2. Dzisiaj Gorzkie Żale będą odprawione po Mszy św. o godz. 10.00.

3. Dzisiejsza niedziela poświęcona jest misjom. Na pomoc dla misji głoszonych na całym świecie po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek.

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św o godz. 10.00 spotkanie z dziećmi i Rodzicami klas III i IV. Spotkanie obowiązkowe.

5. W związek małżeński mają zamiar wstąpić: Marcin Michalak kawaler zam Żnin oraz Małgorzata Kiełkowska, panna zam Nowa Wieś par tut . Zapowiedź pierwsza.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz