OGŁOSZENIA – XI Niedziela zwykła (14.06.2020 r.)

  1. W tym tygodniu przypada w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca N. M. P.
  2. Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Składam wszystkim serdeczne Bóg zapłać za dekoracje na Boże Ciało oraz wszystkim tym, którzy dekorowali wokół Kościoła. Pani Bożenie Mazur p.z Nowej Wsi, Janiszewa, Chrostkowa pozostałym. Bóg zapłać Asyście Procesyjnej, dzieciom sypiącym kwiatkami, Orkiestrze, Strażakom, Ministrantom, lektorom.
  3. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania Do serca Pana Jezusa.
  4. Przeprowadzono remont figurki a Adamowie cz.I: odnowienie konserwacja nowe ogrodzenie posadzenie kwiatów. Koszt wyniósł 2.750, który został pozyskany z ofiar mieszkańców Adamowa oraz osób dobrej woli. Renowacja Figurki Matki Bożej Skępskiej jest darem Ks Proboszcza dla Mieszkańców Adamowa z racji 25 rocznicy świeceń kapłańskich. Pracowali:p. Udziński Mirosław, Krzywosiński Zbigniew,Kępczyński Piotr,Kępczyński Wiesław, Grefkowicz Bogdan ,Udziński Krzysztof, Kowalczyk Eryk. Dla osób zainteresowanych rachunki są do wglądu w kancelarii Parafialnej. Bóg Zapłać. Figura zostanie poświęcona we wtorek o godz. 19.00. Zapraszam wszystkich mieszkańców
  5. Intencje Mszalne.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz