OGŁOSZENIA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA (19.04.2020 R.)

  1. Dziś po każdej Mszy św Koronka do Miłosierdzia Bożego w intencji o ustanie Epidemii. Boże Błog dla personelu Medycznego i wszystkich służb i o zdrowie dla chorych.
  2. Zgodnie z decyzją Ks Bpa. Uroczystość Pierwszej Komunii św. oraz Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu zostaje odłożona na czas po wakacjach. Nowy termin zostanie uzgodniony przez Ks Proboszcza oraz Rodziców.
  3. Od jutra w naszym Kościele może gromadzić się większa liczba wiernych. Na nasz Kościół przypada 20 osób. Zapraszam do korzystania z tej możliwości.
  4. Wczoraj trwały prace przy pomniku Papieża. Dziękuję rodzinie P. Radke z Makówca i Chrostkowa za pomoc,Bóg zapłać za ofiary na ten cel złożone anonimowym Rodzinom, które ufundowały krzewy kwiaty wokół Pomnika Papieża oraz p. Zarębskiemu z Makówca.Bóg Zapłać za ofiary złożone na potrzeby Parafii; P. Jaworskiej z Makówca, p. Puchalskiej oraz p. Fos z Chrostkowa. Dziękuję wszystkim za jakąkolwiek pomoc materialną na potrzeby Parafii.
  5. W związku z trudną sytuacja zwracam się z prośbą o zabieranie śmieci cmentarnych do własnych przydomowych pojemników. Ułatwi nam to regulowanie rachunków za śmieci cmentarne.
  6. Msze św niedzielne transmitowane są na stronie internetowej naszej Parafii oraz Facebooku w każdą niedzielę o godz. 10.00. zapraszam do trwania na modlitwie domowej łącząc się z Kościołem parafialnym.
  7. Msze św są odprawiane w Kościele zgodnie z zamawianymi Intencjami. Rodziny proszę by potwierdziły swoja obecność.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz