OGŁOSZENIA PARAFIANIE – XIV Niedziela Zwykła (05.07.2020 r.)

  1. Dekretem Księdza Biskupa Płockiego Piotra Libery z dniem 1 lipca 2020 zostałem skierowany do was, drodzy Parafianie, do pracy duszpasterskiej – jako wasz proboszcz. Pragnę z całego serca służyć Bogu i Wam, mili Parafianie, aby ciągle zbliżać się do Chrystusa i dążyć do wypełnienia we wszystkim woli Bożej. Jest to nasza wspólna droga. Liturgiczne wprowadzenie do parafii (tzw. Ingress) odbędzie się w przyszłą niedzielę, 12 lipca, na Mszy Świętej o godz. 12:00. Wszystkich serdecznie zapraszam.
  2. W tym tygodniu, w sobotę – 11 lipca, przypada święto św. Benedykta opata, patrona Europy. Porządek Mszy Świętej jak w dni powszednie.
  3. Serdecznie dziękuję drogim Parafianom, którzy pomogli mi przy zagospodarowaniu się na plebani. Serdeczne Bóg zapłać.
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna czynna każdego dnia po Mszy Świętej wieczornej, oprócz najbliższego piątku.
  5. Trwają wakacje i urlopy, niech one będą okazją do pogłębienia naszej wiary i zbliżenia się do Boga. Każdemu z Was życzę dobrej niedzieli, tym którzy mają w tym tygodniu urodziny, bądź imieniny, życzę wszelkiego dobra, a wszystkim Wam – błogosławionego tygodnia.
  6. Intencje Mszalne.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz