OGŁOSZENIA (WIELKANOC, 12 KWIETNIA 2020 R.)1. Życzę na te Święta Zmartwychwstania umocnienia naszej wiary i nadziei. Zmartwychwstanie Chrystusa jest faktem. Niech On nas umacnia i wspiera. Życzę niewzruszonej wiary i nadziei, które pomogą Nam razem ze Zwycięskim Chrystusem pokonywać codziennie zniechęcenie,przeciwności, lęk, grzech i Śmierć. Błogosławionych Swiat Wielkiej Nocy w cichej obecności Jedynego Zbawiciela.

2. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego.

3. Dziękuję moim współpracownikom za przeżycie i przygotowanie Triduum paschalnego.

4. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Groby pańskiego: Kołu Gospodyń z Makówca. Rodzinie p. Rykaczewskich i Kluba i Wiśniewskich p. Jarosławowi i Annie Radke p. Matyjasik z N. Chrostkowa,anonimowym ofiarodawcom. Bóg Zapłać.

5.Dziękuję wszystkim czuwającym przy grobie w Wielka Sobotę.

6. Trwamy w kwarantannie. Pamiętajmy o ograniczeniu do 5 osób na Mszy św. proszę Rodziny by potwierdziły swoja obecność na Mszach św w Święta i w tygodniu.

7. W piątek z racji na Oktawę Wielkanocy nie ma postu.Możesz również polubić…

Dodaj komentarz