OGŁOSZENIA – X NIEDZIELA ZWYKŁA. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ (07.06.2020 R.)

 • Dzisiaj obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św. o godz. 10.00.
 • W czwartek 11 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej- Boże Ciało. Msze św. o godz. 8. 00 i 11.00. Po Mszy św. o godz.11.00 i nabożeństwie czerwcowym wyruszy procesja eucharystyczna wokół Kościoła. Proszę aby w procesji wzięły udział dzieci sypiące kwiatkami, asysta procesyjna, orkiestra oraz Druhowie Strażacy.
 • Pomimo zmian w procesji zwracam się z prośbą o dekoracje domów oraz okien i balkonów na dzień Bożego Ciała. Będzie tylko jeden ołtarz przy pomniku papieża. Zachęcam do udziału w tych Uroczystościach. Mieszkańców Makówca proszę aby do ołtarza dostarczyli Brzózki.
 • W tym tygodniu rozpoczniemy oktawę Bożego Ciała. Adoracja w niedziele po Mszy św. o godz. 12.00 wraz z Procesją Eucharystyczną.
 • W sobotę 13 czerwca zapraszam na Nabożeństwo fatimskie oraz Procesję wokół Kościoła.
 • Dziękuje mieszkańcom Nowej Wsi za odnowienie Figurki. Dziękuje wszystkim, którzy pracowali( p Majstrowi). Wszystkie prace zostały wykonane nieodpłatnie. Na ten cel złożono kwotę 7.340 zł. Całkowity koszt przebudowy to 7.200. Pozostałe środki zostaną przeznaczone na wymianę okien w Kaplicy w Nowej Wsi. Jutro o godz 19.00 Figurka zostanie poświęcona. Zapraszam na wspólne nabożeństwo czerwcowe przy Figurze.
 • Za tydzień w niedzielę na mszy św o godz 12.00 będę sprawował Msze św dziękczynną z okazji mojej 25 rocznicy święceń kapłańskich. Zapraszam wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.
 • Intencje mszalne.
 • Możesz również polubić…

  Dodaj komentarz