OGŁOSZENIA – XII Niedziela zwykła (21.06. 2020 r.)

  1. We wtorek 24 czerwca obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. wieczorem.
  2. W przyszły poniedziałek 29 czerwca będziemy przezywać uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Pamiętajmy w swoich modlitwach o Pasterzu naszej Diecezji .JE ks Bpie Piotrze Liberze solenizancie.
  3. Zapraszam na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy codziennie po Mszy św o godz. 18.00
    4 . Za tydzień w niedzielę na Mszy św o godz 10.00 i 12.00 będziemy dziękować Bogu za mijający rok szkolny i katechetyczny oraz prosić o szczęśliwe bezpieczne wakacje dla uczniów i Nauczycieli.
  4. Kancelaria parafialna czynna jest codziennie przed mszą św wieczorną oraz po jej zakończeniu. W pilnych sprawach proszę dzwonić na numer podany na drzwiach kancelarii.
  5. Dziękuje wszystkim parafianom Gościom druhom Strażakom za wspólne przeżycie Jubileuszu kapłaństwa. Jeszcze raz dziękuje dzieciom, młodzieży wraz z ich nauczycielami za program słowno- muzyczny ,oprawę liturgiczną Mszy św, dekorację Kościoła . Bóg zapłać za złożone kwiaty i piękne podarunki oraz modlitwę w mojej intencji. Wszystkim za otrzymane dobro z serca dziękuję.
  6. Intencje Mszalne.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz