OGŁOSZENIA – XIII Niedziela zwykła (28.06.2020 r.)

1. W tym tygodniu w piątek przypada święto Apostoła Tomasza.
  2. Również w tym tygodniu przypada pierwszy czwartek oraz piątek oraz sobota miesiąca. Po Mszy św. wieczornej w piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i Litania do Serca Pana Jezusa.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca ksiądz odwiedzi chorych i starszych naszej parafii. Msza św. w Nowej Wsi ok. godz. 10.30
    Spowiedź dzieci i młodzieży przed msza św wieczorną.
  4. Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego sakramentu i Adoracja.
  5. Intencje Mszalne.

Kancelaria parafialna czynna jest każdego dnia w godzinach popołudniowych przed Msza św. wieczorną oraz po jej zakończeniu. W pilnej sprawie proszę kontaktować się pod nr telefonu podanym na drzwiach kancelarii.